2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az anyatej világnapja
2016. Szeptember 28. 10:37, szerda | Helyi

Az anyatej világnapja

Az anyatej világnapja alkalmából a kibővült Betűbölcsi információkban gazdag előadások sorával várja az érdeklődőket október 4-én (kedden) 9 és 12 óra között a városi könyvtárba.

Az anyatej világnapja a könyvtárban a Betűbölcsi keretében
2016. Szeptember 26. 10:03, hétfő | Helyi

Az anyatej világnapja a könyvtárban a Betűbölcsi keretében

AZ ANYATEJ VILÁGNAPJA alkalmából a kibővített Betűbölcsi keretében megrendezésre kerülő programra szeretettel várnak

Rendezvények az idősek hónapja alkalmából
2016. Szeptember 20. 16:03, kedd | Helyi

Rendezvények az idősek hónapja alkalmából

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény rendezvénysorozata 2016. szeptember 30-tól október 31-ig tart.

Cukorbetegek világnapja - az elhízás nagyban hozzájárul a cukorbetegség kialakulásához
2016. Június 27. 13:07, hétfő | Életmód

Minden tizedik, félévesnél fiatalabb csecsemő potenciálisan túlsúlyos, 5 százalékuk pedig elhízott, ami nagymértékben hozzájárul ahhoz, hogy a népbetegségnek számító 2-es típusú cukorbetegség már nemcsak a felnőttek,

Eltűnt gyermekek világnapja - Tavaly egy kisvárosnyi gyerek tűnt el
2016. Május 25. 07:37, szerda | Belföld

Eltűnt gyermekek világnapja - Tavaly egy kisvárosnyi gyerek tűnt el

Tavaly egy kisvárosnyi gyerek eltűnését jelentették a rendőrségnek - hívta fel a figyelmet az eltűnt gyermekek világnapjához kapcsolódó Ezer Lámpás Éjszakája programot szervező cég az MTI-hez eljuttatott közleményében.

Emberpiramis épül a cirkusz világnapján
2016. Április 16. 08:30, szombat | Bulvár

Emberpiramis épül a cirkusz világnapján

Idén ma ünneplik világszerte a cirkusz világnapját színes programokkal és rendezvényekkel. Budapesten emberpiramist építenek a Fővárosi Nagycirkusz épülete előtt...

Egészségnap Félegyházán
2016. Április 08. 13:00, péntek | Helyi

Egészségnap Félegyházán

Az egészség mindenkié - mottóval rendezi meg a Móra Ferenc Művelődési Központ a II. Kiskunfélegyházi Egészségnap és Expo címet viselő programját április 9-én, szombaton 10 és 17 óra között.

Ma van a Bábszínházi világnap
2016. Március 21. 07:35, hétfő | Belföld

Ma van a Bábszínházi világnap

Különleges produkciókkal készülnek a bábszínházi világnapra a magyar nyelvű bábszínházak művészei, színművészeti egyetemek hallgatói, akik rendhagyó helyszíneken is várják a közönséget.

Együtt tehetünk a rák ellen
2016. Február 04. 11:06, csütörtök | Helyi

Együtt tehetünk a rák ellen

(A)mit tehetünk, (a)mit tehetek a rák ellen - idén a Nemzetközi Rákellenes Unió (UICC) ajánlása alapján ezt a szlogent választotta a Magyar Rákellenes Liga jelmondatául a február 4-i Rákellenes Világnapra.

Jobb Veled a világ!
2015. Október 15. 16:06, csütörtök | Helyi

Jobb Veled a világ!

Önkéntesek sora várta ma (október 15-én) az Ölelés Világnapján azokat az embereket a Polgármesteri Hivatal előtt, akik elismerik az ölelés pozitív hatásait és szívesen kapcsolódtak a kezdeményezéshez.

A mezgés diákok csatlakoztak az Élelmezési Világnaphoz
2015. Október 15. 11:00, csütörtök | Helyi

A mezgés diákok csatlakoztak az Élelmezési Világnaphoz

Hangyaszorgalommal készítette a Mezőgazdasági Szakképző Iskola diákokból álló csapata a szendvicseket amelyeket szétosztottak az iskola aulájában és juttattak belőle városunk hajléktalan szállójára.

Anyatej – nincs, ami pótolhatná!
2015. Október 06. 14:32, kedd | Helyi

Anyatej – nincs, ami pótolhatná!

Ma (október 6-án) a Betűbölcsi kibővített keretei között ünnepelték a kismamák, anyukák és az érdeklődők az Anyatej Világnapját.