2024. május 3, péntek - Tímea

200 ezer forint is lehet az ingyenes szülés
2016. Július 07. 12:15, csütörtök |

200 ezer forint is lehet az ingyenes szülés

Szülés esetén szinte már elvárt a hálapénz, melyet kérdés nélkül fizetnek is az anyukák abban reménykedve, hogy a nagy pillanatkor minden a lehető legjobban zajlik majd.

Pénzügyi hibák, melyeket sajnos mindenki elkövet
2016. Július 07. 10:00, csütörtök |

Pénzügyi hibák, melyeket sajnos mindenki elkövet

Meglehet, hogy azt gondolod, Te nagyon odafigyelsz a pénzügyeidre, és sok mindenen spórolsz, ám még így is előfordulhat, hogy hibákat követ el az ember.

A bolgár tengerpart népszerűbb, mint valaha
2016. Július 07. 08:31, csütörtök |

A bolgár tengerpart népszerűbb, mint valaha

Újra kezd felértékelődni a bolgár tengerpart: a sokakban kellemes nosztalgiát keltő Napospart és Aranypart egyre népszerűbb azok körében is, akik az elmúlt időszak terrorakciói után inkább biztonságos pihenésre vágynak.

Megúszható az adótartozás, de csak kellemetlenül
2016. Július 06. 17:23, szerda |

Megúszható az adótartozás, de csak kellemetlenül

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal nem felejt, kivéve ha aprópénzzel tartozunk, és még azt sem tudjuk befizetni.

A Kiskunfélegyházi járás mutatkozik be Kecskeméten pénteken
2016. Július 06. 14:24, szerda |

A Kiskunfélegyházi járás mutatkozik be Kecskeméten pénteken

Július 8-án, pénteken újra *Bács-Kiskun a mi megyénk* rendezvény lesz Kecskeméten, a Megyeháza előtt.

Légi szúnyogirtás várható!
2016. Július 06. 14:16, szerda |

Légi szúnyogirtás várható!

Városunkban a légi kémiai védekezésre 2016. július 14-én a napnyugtát megelőző időszakban kerül sor. Rossz idő esetén tartaléknapok: 2016.július 15-16.

Programok a Szakmaközi Művelődési Házban
2016. Július 06. 11:28, szerda |

Programok a Szakmaközi Művelődési Házban

Júliusban az alábbi programokkal várja a kedves Érdeklődőket a Szakmaközi Művelődési Ház (Szent János tér 3.).

A konyha 5 legpiszkosabb dolga
2016. Július 06. 11:25, szerda |

A konyha 5 legpiszkosabb dolga

Egy nemzetközi, otthonok higiéniájával foglalkozó intézet szerint az otthonunk legkevésbé higiénikus helyisége a konyha.

A leggyakoribb fülbetegségek nyáron
2016. Július 06. 11:17, szerda |

A leggyakoribb fülbetegségek nyáron

A téli fülbetegségek főként a náthás-hurutos betegségek szövődményei, a nyári fülbajok okozója pedig döntően a víz, de kellemetlen szövődményeket okozhat a repülés, koncertek, vagy akár a meleg is.

Ősszel jöhet a vasárnapi boltzár helyetti új KDNP-terv
2016. Július 06. 09:12, szerda |

Ősszel jöhet a vasárnapi boltzár helyetti új KDNP-terv

Új törvényt írna a KDNP a vasárnapi munkáról, az ősszel szeretnének belőle kész jogszabályt.

Szakmát tanulnak a diplomások
2016. Július 06. 08:56, szerda |

Szakmát tanulnak a diplomások

Tavaly csaknem másfélszer annyi nő jelentkezett OKJ-s képzésre, mint az azt megelőző évben, és nőtt a szakmát tanulni akaró diplomások aránya is.

Mennybe megy a műanyag strandpapucs?
2016. Július 06. 08:54, szerda |

Mennybe megy a műanyag strandpapucs?

Csúszik, beakad, sokan mégis így nyomják a pedált. Pedig papucsban tilos vezetni - figyelmeztetnek a gépjárművezetést oktatók.