2024. április 25, csütörtök - Márk

Egészségfejlesztő nap a Szegedi úti horgász –és szabadidőközpontban
2014. Június 28. 12:23, szombat |

Egészségfejlesztő nap a Szegedi úti horgász –és szabadidőközpontban

Családi délutánt tartottak június 27-én a Szegedi úti horgász –és szabadidőközpontban. Az egészségfejlesztő nap résztvevői a drogfogyasztás káros hatásairól hallgathattak előadást.

Hogy olcsóbb legyen a nyaralás!
2014. Június 28. 11:30, szombat |

Hogy olcsóbb legyen a nyaralás!

Ha kevesebb pénzből szeretnénk kihozni a nyaralást, hazai vizekre evezzünk. Az alábbiakban adunk pár tippet az árak lefaragásához.

Költözik a Tourinform iroda
2014. Június 27. 16:37, péntek |

Költözik a Tourinform iroda

Új helyre, a városháza árkádjai alatt található üzlethelyiségbe (korábban kávézó) költözik hamarosan a Korona utcából a Tourinform iroda.

Kurultájra várva
2014. Június 27. 12:04, péntek |

Kurultájra várva

Büszkék lehetünk arra, ahonnan jöttünk – erről is szól a Kárpát-medence legnagyobb, 3 napos hagyományőrző ünnepe

Mezőgazdasági idénymunkák bejelentési szabályai
2014. Június 27. 10:21, péntek |

Mezőgazdasági idénymunkák bejelentési szabályai

Az egyszerűsített foglalkoztatás megoldást jelenthet az idénymunkások szabályos alkalmazására.

(M)értékek lettünk!
2014. Június 27. 09:47, péntek |

(M)értékek lettünk!

A Natura Hungarica Alapítvány fiataljai az Uniós fotófalak kihelyezésével lezárta a Fiatalok Lendületben Program (M) érték vagy című projektjét.

Új vasúti átjáró épült Petőfiszálláson
2014. Június 26. 15:45, csütörtök |

Új vasúti átjáró épült Petőfiszálláson

Új víztorony épül Félegyházán
2014. Június 26. 12:34, csütörtök |

Új víztorony épül Félegyházán

Ezerötszáz köbméteres víztorony épül rövidesen a Petőfi lakótelep mellett a Tanyasori és a Körösi út által körbezárt területen.

Elismerték pedagógusi munkájukat
2014. Június 26. 10:35, csütörtök |

Elismerték pedagógusi munkájukat

Pedagógiai munkájuk elismeréseképpen dicsérő oklevélben részesítette a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium tantestületének négy nevelőjét.

Rendbe teszik az első világháborús emlékmű talapzatát
2014. Június 26. 10:33, csütörtök |

Rendbe teszik az első világháborús emlékmű talapzatát

Az első világháborús történelmi emlékeit őrző emlékművek rendbetételére, renoválására, helyreállítására írt ki pályázatot a Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány.

Kevesebbe kerül a háziorvosi ügyelet
2014. Június 26. 10:32, csütörtök |

Kevesebbe kerül a háziorvosi ügyelet

Öt esztendeig az Emergency Service Kft., a közbeszerzési eljárás nyertese látja el a központi háziorvosi ügyeletet.

Megújult a volt kommendáns hivatal
2014. Június 25. 19:31, szerda |

Megújult a volt kommendáns hivatal

Huszonhárom millió forintot költöttek a volt kommendáns hivatal épületének rekonstrukciójára.