2024. május 3, péntek - Tímea

Enyhe, csapadékmentes hétvége elé nézünk
2018. Január 25. 14:39, csütörtök |

Enyhe, csapadékmentes hétvége elé nézünk

A ködfoltok feloszlása után északkeleten erősen, máshol változóan felhős időre számíthatunk, csapadék nélkül. Az ország nagy részén 7-12 fokos tavaszias enyheség várható, de északkeleten ennél hűvösebb lesz.

Csalóka színek
2018. Január 25. 14:00, csütörtök |

Csalóka színek

Nem mindegy, hogy a közlekedési lámpa pirosat vagy zöldet mutat-e, ám a színtévesztők – akik zömében férfiak – ennél is komolyabb gondokkal szembesülnek.

Megmenthető fogak
2018. Január 25. 12:38, csütörtök |

Megmenthető fogak

Hazánkban népbetegségnek számít a krónikus fogágybetegség, ami azzal járhat, hogy végül kilazulnak, majd kiesnek a fogak.

Lakossági fórumot tartott Dongó József a 6. számú választókörzetben
2018. Január 25. 12:07, csütörtök |

Lakossági fórumot tartott Dongó József a 6. számú választókörzetben

A terület nagysága miatt két időpontban tartott lakossági fórumot Dongó József önkormányzati képviselő.

Anyakönyvi Hírek
2018. Január 25. 10:15, csütörtök |

Anyakönyvi Hírek

Tekintsék meg friss anyakönyvi híreinket.

Figyeljünk a fájlnevekre: a csapás e-mailben jön
2018. Január 25. 09:51, csütörtök |

Figyeljünk a fájlnevekre: a csapás e-mailben jön

Érkezik az e-mail a főnöktől: Ezt az összeget sürgősen át kell utalni! Ráadásul *fontos megjelöléssel.

Szeretnék életre kelteni a Félegyházi Védjegyet méhészeink
2018. Január 24. 15:01, szerda |

Szeretnék életre kelteni a Félegyházi Védjegyet méhészeink

A múlt évben a Félegyházi Méhész Klub részt vett az Európai Mézes Reggeli Programban. Kisiskolásoknak tartottak előadást és megvendégelték őket finom mézes falatokkal, mézadományt adtak át rászoruló családoknak.

Szörnyű baleset az 52-es főúton
2018. Január 24. 14:41, szerda |

Szörnyű baleset az 52-es főúton

Solt külterületén, Dunaföldvár irányába 2018. január 23-án 16 óra 25 perckor egy 33 éves dunaegyházi nő közlekedett Opel Astra típusú személygépkocsival.

Versenyt szervez a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület
2018. Január 24. 14:08, szerda |

Versenyt szervez a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület

A kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 36. versenyét rendezi meg 2018. február 25-én a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

Móra Ferenc Emléknapok
2018. Január 24. 09:46, szerda |

Móra Ferenc Emléknapok

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Társaság, a Móra Ferenc Művelődési Központ és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület február 6-7-8-án rendezi meg a Móra Ferenc Emléknapokat.

Előadást tartottak a felelősségteljes állattartásról a Közgében
2018. Január 23. 16:08, kedd |

Előadást tartottak a felelősségteljes állattartásról a Közgében

A Fidó Bácsi Alapítvány kutyamenhelyének önkéntesei és a Kiskunfélegyházi Kutyaiskola előadása osztatlan sikert aratott a fiatalok körében.

Félegyházára is telepítenek migránsokat?
2018. Január 23. 15:54, kedd |

Félegyházára is telepítenek migránsokat?

Január elején röppent fel a hír, miszerint titokban fogadott be 1300 menekültet Magyarország, úgy, hogy a kötelező betelepítési kvótát továbbra is elutasítja a kormány.