2024. május 3, péntek - Tímea

A leggyilkosabb szúnyogirtó termékek
2017. Június 24. 15:00, szombat |

A leggyilkosabb szúnyogirtó termékek

A boltokban egyaránt vehetünk szúnyogokat távol tartó párologtatót, spray-t, füstölőt, elektromos kütyüket is.

Hasi zsír: mit tehetünk ellene?
2017. Június 24. 14:00, szombat |

Hasi zsír: mit tehetünk ellene?

A hasra lerakódott zsírpárnák nemcsak esztétikai szempontból kellemetlenek, hanem számos egészségügyi kockázatot is rejtenek magukban.

Csillagoségbolt-parkká nyilvánították a Bükki Nemzeti Parkot
2017. Június 24. 12:00, szombat |

Csillagoségbolt-parkká nyilvánították a Bükki Nemzeti Parkot

Csillagoségbolt-parkká nyilvánította a Bükki Nemzeti Parkot a Nemzetközi Sötétégbolt Szövetség (IDA - International Dark-Sky Association) - közölte az MTI-vel a nemzeti park oktatási referense.

Illegális migránsokat tartóztattak fel Bács-Kiskun megyében
2017. Június 24. 11:52, szombat |

Illegális migránsokat tartóztattak fel Bács-Kiskun megyében

Egy belépő tehervonat alvázán megbújva jogellenesen próbált meg bejutni Magyarországra négy illegális migráns.

Mire használható a jégkrémesdoboz
2017. Június 24. 10:00, szombat |

Mire használható a jégkrémesdoboz

A jégkrémes dobozokat érdemes eltenni, hiszen ki tudja mire lesz még jó egy ilyen jó kis doboz, igaz?

Éleszd újra!
2017. Június 24. 08:00, szombat |

Éleszd újra!

Talán Veled is előfordult már, hogy valamiért elfeledkeztél a közelgő ünnepnapok előtti bevásárlásról.

Ingyenes OKJ-s képzések a Közgében
2017. Június 23. 13:49, péntek |

Ingyenes OKJ-s képzések a Közgében

A KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnázium ingyenes OKJ-s képzéseket indít a 2017/2018-as tanévben, nappali és esti tagozaton.

Hőségben is biztonságban
2017. Június 23. 13:44, péntek |

Hőségben is biztonságban

A kánikula közlekedésbiztonsági kockázataira hívja fel a figyelmet az Országos Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága.

Baleset történt az M5-ös autópályán
2017. Június 23. 09:30, péntek |

Baleset történt az M5-ös autópályán

Kiskunfélegyháza térségében anyagi káros közúti közlekedési baleset történt, csak a leállósávon haladhat a forgalom.

Juniális a Kossuthvárosban
2017. Június 23. 09:18, péntek |

Juniális a Kossuthvárosban

Dr. Ónodi Izabella és dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselők 2017. június 24-én, szombaton szeretettel hívnak és várnak minden kedves érdeklődőt a Kossuthvárosi Juniálisra.

Már a nyolcéveseket is szétfeszíti a rock'n roll rugója Kiskunfélegyházán
2017. Június 22. 22:02, csütörtök |

Már a nyolcéveseket is szétfeszíti a rock'n roll rugója Kiskunfélegyházán

Június 23-án, pénteken 19 órakor egy seregnyi 8-10 éves gyerkőc lepi el a Rocktár Élőzenei Bázis színpadát, ezzel pedig elérkezünk a VIII. Rocktábor első turnusának gálakoncertjéhez.

Légi szúnyogirtás változása
2017. Június 22. 12:48, csütörtök |

Légi szúnyogirtás változása

Kiskunfélegyháza Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a tisztelt lakosságot, hogy a tegnapi viharos időjárás miatt a légi szúnyogirtás elmaradt.