Hírek
2014. December 18. 13:14, csütörtök |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
A város legapróbb polgárait köszöntötték
Kiskunfélegyháza önkormányzata a 2014. évben született gyermekeket és szüleiket köszöntötte ma (december 18-án) a városháza dísztermében.
Kiskunfélegyháza önkormányzata a 2014. évben született gyermekeket és szüleiket köszöntötte ma (december 18-án) a városháza dísztermében.


Gyermekzsivajtól volt hangos ma délelőtt a városháza díszterme. Nem véletlen, hiszen az önkormányzat a karácsonyi ünnepeket megelőzően a város legfiatalabb polgárait, a 2014. évben született gyermekeket köszöntötte. Az ünnepségre 138 család érkezett, akikhez Csányi József polgármester és Balla László alpolgármester szólt.

Az ünnepség végén a családok 5000 forint támogatást vehettek át vásárlási utalvány formájában.






Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
