2024. április 18, csütörtök - Andrea

Csányi József lett az Év Polgármestere Bács-Kiskun Megyében
2020. Június 29. 20:34, hétfő | Helyi

Csányi József lett az Év Polgármestere Bács-Kiskun Megyében

Az Év Polgármestere Bács-Kiskun Megyében kitüntető díjat adományozta a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés Csányi Józsefnek.

Nem hagyjuk magunkat!
2020. Május 19. 10:43, kedd | Helyi

Nem hagyjuk magunkat!

2020....amikor nem csak várost, összetartást építünk!!!

2020. Március 16. 12:42, hétfő | Helyi

Tisztelt Félegyháziak! A Kiskunfélegyháza lakosságát érintő legújabb, március 16-i, hétfői rendelkezések:

Emlékestet tartottak Rockenbauer Pál tiszteletére
2019. November 26. 11:47, kedd | Helyi

Emlékestet tartottak Rockenbauer Pál tiszteletére

November 22-én, pénteken Rockenbauer Pál Emlékestet tartott a Kiskun Természetbarát SE a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Elsőként adták le ajánlóíveiket Csányi József és képviselő-jelöltjei
2019. Augusztus 25. 11:58, vasárnap | Helyi

Elsőként adták le ajánlóíveiket Csányi József és képviselő-jelöltjei

Kevesebb, mint 2 óra alatt összegyűlt a Csányi József polgármesterjelölt vezette Nemzeti Fórum minden képviselő-jelöltjének az induláshoz szükséges ajánlás.

Csányi József polgármester-jelöltségét támogatja a Fidesz kiskunfélegyházi szervezete
2019. Június 07. 08:11, péntek | Helyi

A Nemzeti Fórum Egyesület polgármesterét, Csányi Józsefet támogatja az őszi önkormányzati választásokon a Fidesz kiskunfélegyházi szervezete.

Nemcsak paprikás krumpli, hanem csicsóka is került az asztalra
2019. Április 19. 08:00, péntek | Helyi

Nemcsak paprikás krumpli, hanem csicsóka is került az asztalra

Mint minden évben, idén is Mezgés nappal indította a tavaszi szünetet a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium.

Az év utolsó napján Petőfi születésének évfordulójára emlékeztek
2019. Január 02. 15:47, szerda | Helyi

Az év utolsó napján Petőfi születésének évfordulójára emlékeztek

December 31-én városunkban Petőfi Sándor születésének 196. évfordulójára emlékeztek.

Eredményes pályázatok után megkezdődhet a tervek megvalósítása
2018. December 19. 15:12, szerda | Helyi

Eredményes pályázatok után megkezdődhet a tervek megvalósítása

A megyei önkormányzathoz beadott valamennyi pályázatunkat eredményesen elbírálták és megkötöttük a támogatási szerződéseket is.

A második is fényre lobban, jelzi: angyal szállt a földre
2018. December 09. 09:58, vasárnap | Helyi

A második is fényre lobban, jelzi: angyal szállt a földre

A hitet jelképező első gyertyaláng után fellobbant városunk adventi koszorúján december 8-án a reményt jelképező második gyertya is.

Fellobbant az első láng városunk adventi koszorúján
2018. December 01. 20:00, szombat | Helyi

Fellobbant az első láng városunk adventi koszorúján

A csípős hideg ellenére is sokan gyűltek össze ma (december 1-jén) a Városháza előtt, hogy részt vegyenek az első adventi gyertya meggyújtására rendezett ünnepségen.

IBUSZ: Nevükben a garancia!
2018. November 09. 16:40, péntek | Helyi

IBUSZ: Nevükben a garancia!

IBUSZ Utazási Iroda nyílt Kiskunfélegyházán a dr. Holló Lajos u. 2. sz. alatt november 8-án.