2020. február 29, szombat -

2019. Október 09. 11:48, szerda | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Bölcsőde épül a Móravárosban

21 Bács-Kiskun megyei település, közöttük Félegyháza bölcsődei férőhelyek kialakítására és bővítésére benyújtott pályázata kapott pozitív elbírálást október 7-én.

Ennek köszönhetően a közeljövőben 34 csoportban, összesen 387 új bölcsődei férőhely létesül megyeszerte, egyrészt a már meglévő bölcsődék bővítésével, másrészt vadonatúj intézmények építésével. Félegyháza 369 millió forint támogatást nyert el bölcsődeépítésre, ami a Móravárosban fog megépülni.

2020. Február 28. 17:40, péntek | Helyi

Megnyílt a diákok külföldi nyelvtanulási programjának pályázati felülete

Már lehet online pályázniuk a külföldi nyelvtanulási programra diákoknak és iskolai csoportoknak – tájékoztatta az Emberi Erőforrások Minisztériuma pénteken.

2020. Február 28. 11:03, péntek | Helyi

Nem szabad még eltenni a vastag télikabátot!

Az időjárás-előrejelzés szerint február legutolsó napjaira visszatér a hó - és vele együtt az erős széllökések is.

2020. Február 28. 10:58, péntek | Helyi

Nébih: baj van a sajtkrémekkel

Harmincegy kenhető sajtkészítményt vizsgált legújabb Szupermenta terméktesztje során a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

2020. Február 27. 15:38, csütörtök | Helyi

Lottólázban ég az ország

Az egész ország lottólázban ég, hiszen a múlt héten sem volt telitalálatos szelvény, így minden eddigi rekordot megdönt az ötös lottó várható főnyereménye.