2019. október 21, hétfő - Orsolya

2019. Október 09. 11:48, szerda | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Bölcsőde épül a Móravárosban

21 Bács-Kiskun megyei település, közöttük Félegyháza bölcsődei férőhelyek kialakítására és bővítésére benyújtott pályázata kapott pozitív elbírálást október 7-én.

Ennek köszönhetően a közeljövőben 34 csoportban, összesen 387 új bölcsődei férőhely létesül megyeszerte, egyrészt a már meglévő bölcsődék bővítésével, másrészt vadonatúj intézmények építésével. Félegyháza 369 millió forint támogatást nyert el bölcsődeépítésre, ami a Móravárosban fog megépülni.

2019. Október 21. 14:01, hétfő | Helyi

Lehet, hogy különcök, de helyén van a szívük

Több mint nyolcszázezer forintot gyűjtöttek a kiskunfélegyházi tetoválófesztivál résztvevői október 19-én a kecskeméti újszülöttosztály részére.

2019. Október 21. 08:39, hétfő | Helyi

NAV ellenőrzés Félegyházán

A NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatósága ellenőreinek jelenlétére lehet számítani október 22-én, kedden Kiskunfélegyházán.

2019. Október 20. 15:09, vasárnap | Helyi

Hétfőtől eSzemélyihez is hozzárendelhető a vasúti bérlet

Október 21-től a MÁV vasúti bérletei hozzárendelhetők az új típusú – 2016. január 1-től kibocsátott – személyazonosító igazolványhoz, az eSzemélyihez – közölte a MÁV Zrt. vasárnap.

2019. Október 20. 15:04, vasárnap | Helyi

Kalocsán maradt alul a P&P KHTK

Kalocsán a Gézengúz UKC otthonában vendégszerepelt a P&P Kiskunfélegyházi HTK felnőtt férfi kézilabdacsapata a megyei bajnokság 6. fordulójában.