2024. április 23, kedd - Béla

Másodfokú (narancs) meteorológiai riasztást adtak ki Bács-Kiskun megye területére
2020. Augusztus 17. 21:59, hétfő | Helyi

Az Országos Meteorológiai Szolgálat zivatar, felhőszakadás veszélye miatt Másodfokú (narancs) riasztást adott ki Bács-Kiskun megye területére.

Egy is SOK(K)!
2020. Augusztus 13. 14:08, csütörtök | Helyi

Egy is SOK(K)!

Az elmúlt napokban több halálos baleset történt Bács-Kiskun megyében. A hasonló tragédiák elkerülési lehetőségeire hívja fel a rendőrség a lakosság figyelmét.

Vihar okozott károkat Bács-Kiskun megyében
2020. Augusztus 05. 08:55, szerda | Belföld

Vihar okozott károkat Bács-Kiskun megyében

Narancs riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat Bács-Kiskun megyére
2020. Augusztus 04. 15:33, kedd | Helyi

Narancs riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat Bács-Kiskun megyére

Az Országos Meteorológiai Szolgálat zivatar veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki Bács-Kiskun megye területére.

Tűzgyújtási tilalom Bács-Kiskun megyében
2020. Augusztus 01. 21:17, szombat | Helyi

Tűzgyújtási tilalom Bács-Kiskun megyében

Bács-Kiskun megye területén lévő erdőkre és fásításokra, valamint ezek határaitól számított kétszáz méteren belüli területre, 2020. augusztus 1-től általános tűzgyújtási tilalom van érvényben.

73-szor száguldozott
2020. Május 14. 14:38, csütörtök | Helyi

73-szor száguldozott

Bács-Kiskun megyében a rendőrök kiemelt feladatuknak tartják a jogsértő módon közlekedők kiszűrését, a balesetek megelőzését.

Segítünk munkát találni a közelben
2020. Április 23. 13:46, csütörtök | Helyi

Segítünk munkát találni a közelben

Ingyenes munkaerőpiaci szolgáltatások révén kaphatnak segítséget álláskereső, inaktív (nem regisztrált munkanélküli) személyek annak érdekében, hogy visszataláljanak a munka világába.

Másodfokú riasztást adott ki erős széllökések veszélye miatt a meteorológiai szolgálat
2020. Február 04. 16:28, kedd | Helyi

Bács-Kiskun megyében az erős szél miatt másodfokú (narancs) meteorológiai riasztás van érvényben. Az érintett területeken a széllökések sebessége meghaladhatja a 90 kilométer/órát.

Hetvenedik születésnapját ünnepli Bács-Kiskun megye
2020. Február 03. 15:01, hétfő | Helyi

Hetvenedik születésnapját ünnepli Bács-Kiskun megye

Bács-Kiskun megyét 1950. február 1-én alapították. Boldog 70. születésnapot kívánunk a megyének és az idén szintén 70 éves Bugac, Kömpöc, Kunbaracs, Tabdi, Újsolt településeknek is!

Kiskunfélegyházáról két képviselő jutott be a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlésbe
2019. November 11. 12:48, hétfő | Helyi

Kiskunfélegyházáról két képviselő jutott be a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlésbe

Október 13-án, azaz vasárnap tartották hazánkban az önkormányzati választásokat.

Bölcsőde épül a Móravárosban
2019. Október 09. 11:48, szerda | Helyi

Bölcsőde épül a Móravárosban

21 Bács-Kiskun megyei település, közöttük Félegyháza bölcsődei férőhelyek kialakítására és bővítésére benyújtott pályázata kapott pozitív elbírálást október 7-én.