2024. május 3, péntek - Tímea

2014. Június 01. 05:55, vasárnap | Sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Döntetlent játszott hazai pályán a KHTK

Hajrájához érkezett a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság. A KHTK hazai pályán fogadta a tabella ötödik helyén álló Kalocsai FC csapatát.Kiskunfélegyháza, május 31., 200 néző. Vezette: Kovács Attila, Csamangó Tamás, Szalai Szabolcs István.

Kiskunfélegyházi HTK – Kalocsa FC (0:1) 1:1
KHTK: Tóth – Farkas, Némedi, Sándor, Balogh M.(Fekete), Palásti, Ábel, Balogh Sz., Nagy, Katona, Szabó (Koncz). Edző: Némedi Norbert.
Kalocsa FC: Varga – Sára, Szalontai, Nasz, Vuits A., Keszthelyi (Pandúr), Dostyicza (Kárpi), Balogh T., Kohány G. (Márkus), Viuts V., Kohány B. Edző: Evanics Zoltán.
Gólszerzők: Szabó T., illetve Kohány.
Jók: Némedi, Palásti, Nagy Farkas, illetve Szalontai, Nasz, Kohány B., Kesztelyi.
Sárga lap: Balogh M., Ábel, illetve Nasz, Dostyicza, Vuits V., Kohány.
Kemény ellenfélnek bizonyult a listavezető Kiskunfélegyházi HTK számára a tabella ötödik helyén tanyázó Kalocsa FC együttese. A vendégek nagy szívvel játszottak és végig támadták a mérkőzést. Ennek eredménye volt az első játékrészben megszerzett vezetés. A hazai csapat keményen megküzdött az egyenlítésért, ám a győzelemre már nem futotta a játékosok erejéből.
Némedi Norbert (KHTK): Eddig minden mérkőzést nyerni kellett, hogy ilyen pozícióba kerüljünk. Mint minden mérkőzés, ez is háromesélyes volt. Ma a döntetlenre futotta. Remélem a jövő héten győzni tudunk Kecelen és megnyerjük a bajnokságot.
Evanics Zoltán (Kalocsa FC): Két jó csapat találkozott ma Kiskunfélegyházán, melyből izgalmas mérkőzés kerekedett ki.

2024. Május 02. 06:46, csütörtök | Sport

Férfi kézilabda BL - Dániai vereségével kiesett a Veszprém

A Telekom Veszprém nem jutott tovább a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, mivel 33-28-ra kikapott a dán Aalborg HB otthonában a szerdai visszavágón.

2024. Május 01. 11:47, szerda | Sport

Eszter & Csabi a Rally Hungary-n

2024 első ORC futamán, a Rally Hungary-n láthattuk porolni a Esztert a jobb1-ben, és Csabit a megszokott bal1-ben.

2024. Április 30. 22:45, kedd | Sport

Bucsi győzött a TCR Eastern Europe záró versenyén

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa.

2024. Április 30. 19:14, kedd | Sport

Gender Tamás Junior a Circuit Du Val D\'Argenton versenypályán versenyzett

Sok nehézség ellenére is elődöntőben a franciaországi Európa-bajnokságon!