Hírek
2015. Május 07. 08:32, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Előreláthatólag délig tart a forgalomkorlátozás az 5-ös számú főúton
Mint arról korábban beszámoltunk, a kialakult vihar miatt több fa az útra dőlt az 5-ös számú főút Csongrád megyei szakaszán, ezért Kiskunfélegyházánál lezárták a Bács-Kiskun megyei rendőrök a főutat.
Mint arról korábban beszámoltunk, a kialakult vihar miatt több fa az útra dőlt az 5-ös számú főút Csongrád megyei szakaszán, ezért Kiskunfélegyházánál lezárták a Bács-Kiskun megyei rendőrök a főutat.
A Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársai a helyszínek akadálymentesítését befejezték, azonban a közútkezelő munkatársai folyamatosan takarítják az utat.
A Bács-Kiskun megyei rendőrök az 5-ös számú főút 115-ös kilométerénél -a Kiskunfélegyházáról érkezők elől - előreláthatólag délig teljesen lezárták az utat és a forgalmat az 542-es és a 451-es utakon keresztül az M5-ös autópályára terelik, melyet - Szeged irányába -a forgalomkorlátozás idején térítésmentesen használhatnak a közlekedők
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi
Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban
Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
