2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2017. Július 17. 09:29, hétfő | Helyi
Forrás: kiskunfelegyhaza.hu

Forgalomkorlátozások júliusban

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy 2017. július 18-án, kedd este 16 órától a III. Jótékonysági Sörfesztivál biztosítása érdekében a Kossuth Lajos utcán, az Izsáki út és a Vasútállomás közti szakaszon meg lesz tiltva a megállás, valamint szerda reggel 07:00- 24-én délután 16:00 között ugyanezen szakasz teljes lezárásra fog kerülni.

A Vasútállomást gyalogosan az „Öreglaktanya” mögött, gépjárművel a Sportcsarnok parkolóján keresztül lehet megközelíteni.

Valamint 07. 29.-én szombaton 11:00-14:00 óra között a Fornetti Aquatlon Verseny biztosítása érdekében, a Kossuth Lajos utca, Attila utca, és az Izsáki út közötti szakaszon lezárásra fog kerülni az úttest, és a kerékpárút is.

A Kórház, valamint a Strand az Ady Endre utca és Fadrusz János utca közötti első közön lesz megközelíthető.

Kérjük a gépjármű vezetőket, hogy a fenti forgalom-korlátozást szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, ill. megválasztani az útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály
Közterület-felügyelet

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.

2024. Május 14. 10:58, kedd | Helyi

A kiskőrösi Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum nyerte az Év emlékhelye díjat

Átadták az Év emlékhelye díjat, amelyet 11 pályázó közül a Petőfi Emlékmúzeum nyert el.

2024. Május 14. 10:47, kedd | Helyi

Lakitelek - Felavatták Yunus Emre török költő szobrát

A török irodalom meghatározó, 13. században alkotó személyiségének állítottak emléket a Hungarikum Ligetben.