Hírek
2014. Augusztus 06. 12:08, szerda |
Helyi sport
Forrás: - szerk. -
Két felkészülési meccs van a bajnoki szezon kezdetéig

Egy-egy edzőmérkőzést játszik az őszi bajnoki szezon megkezdése előtt a Kiskunfélegyházi HTK megye I. és a megye II. osztályban szereplő labdarúgó csapata.
Egy-egy edzőmérkőzést játszik az őszi bajnoki szezon megkezdése előtt a Kiskunfélegyházi HTK megye I. és a megye II. osztályban szereplő labdarúgó csapata. A megye II-es gárda ma (augusztus 6-án) Tiszaalpárt fogadja 17 órakor a Honvéd sporttelepen, míg a megye I-es csapat Csongrád ellen lép pályára augusztus 9-én 10.30 órakor. A bajnoki szezon első hazai mérkőzésére augusztus 16-án kerül sor, a megye II-es csapat ellenfele a Kiskunfélegyházi Vasutas SK lesz. A megye I-es gárda augusztus 23-án a Kecskeméti LC együttesét fogadja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 09:33, hétfő | Helyi sport
Rendkívül sikeres hetet zártak a birkózók, Európa-bajnoki érmet szerzett Bárány-Almási Bianka
Az U17-es Európa-bajnokságon egy 15 éves pálmonostorai ifjú hölgy képviselte a Kiskunfélegyházi Birkózó SE-t, valamint hazánkat, óriási sikerrel.
2025. Június 12. 10:06, csütörtök | Helyi sport
Berobbant a nyár, a Koppányok pedig versenyeznek
2025. május 31-én a Kecskeméti Íjász Egyesület által szervezett történelmi örömíjász vettek részt a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület tagjai.
2025. Június 10. 09:29, kedd | Helyi sport
Hat versenyszámban állt rajthoz Eszter
2025. június 7-én és 8-án Felsőlajoson a Mámor Lovasudvar adott helyszínt a Szabadidő Díjugrató Versenynek.
2025. Június 10. 08:30, kedd | Helyi sport
Sikeres felnőtt bajnoki szereplés
A felnőtt korosztály magyar bajnokságát rendezték Csepelen, ahol világklasszis birkózókkal küzdhettek meg a félegyházi versenyzők.