2024. május 17, péntek - Paszkál

2018. Július 14. 10:51, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Versenyben legyen csapatunk az első helyért

Megkezdte a felkészülést a 2018/19-es szezonra a KHTK megyei I. osztályban szereplő felnőtt csapata.

A legnagyobb riválisok NB3-ba való feljutásával idén a vezetőség célja, hogy a csapat végig versenyben legyen a bajnokság első helyéért. Ennek érdekében már több minőségi igazolást is végrehajtott az egyesület és még várhatóak további érkezők, távozók. Nagy visszatérő Némedi Norbert, aki ezúttal játékosként igyekszik majd öregbíteni Félegyháza és a KHTK hírnevét.

Fotó: archív

A versenyképes félegyházi foci fenntartása mellett Koncz Zsolt vezetőedző a helyi utánpótlás korú játékosok fejlesztését, esetleges beépítését is szem előtt tartja, ezért néhány fiatal játékossal is kiegészült a jelenlegi 26 fős keret, amely heti 4 foglalkozással (edzések+edzőmeccsek) készül a bajnoki rajtra.

Érkezők:
Nagy Dániel - Kecskeméti LC
S. Juhász Tamás - Kecskeméti LC
Gajdacsi Mátyás - Bordány SK
Bárkányi Bence - Bordány SK
Némedi Norbert - Hetényegyházi SC
Bábi Zalán - Hódmezővásárhelyi FC

Távozók:
Vojtovics Ákos - külföldi munkalehetőség
Huszka Milán - budapesti munkalehetőség
Lőrincz Bence - Szentesi Kinizsi

Címkék: foci, KHTK, labdarúgás

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.