2024. március 29, péntek - Auguszta, Bertold

Képek | Közélet

Csillag Szolgáltatópont átadása

2014-09-20 06:28:48

Ünnepélyes keretek között adták át szeptember 19-én a „Komplex telep-program” keretében megvalósult Csillag Szolgáltatópontot. Köszöntőt mondott dr. Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának államtitkára és Kapus Krisztián Kiskunfélegyháza város polgármestere. A létesítményt dr. Kiss-Rigó László a Szeged-Csanádi Egyházmegye püspöke szentelte meg.

Csillag Szolgáltatópont átadása