2024. április 27, szombat - Zita

150 ezer forint felett illetékköteles az ajándék
2017. December 16. 10:50, szombat | Belföld

150 ezer forint felett illetékköteles az ajándék

Az egy főre jutó, 150 ezer forintot meghaladó értékű ajándék már illetékköteles - mondta Toldi Judit közjegyző az M1 aktuális csatornán szombaton.

Te is találkozhatsz a Mikulással
2017. November 29. 12:38, szerda | Helyi

Te is találkozhatsz a Mikulással

Gyere el Te is december 6-án (szerdán) 17 órakor a Petőfi-téri rendezvénysátorba, hogy találkozz a Mikulással!

Százmilliárdot is költhetünk karácsonykor
2017. November 26. 05:01, vasárnap | Belföld

Százmilliárdot is költhetünk karácsonykor

Ekkora összeget vernek el a magyarok ajándékokra az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) becslései szerint, mely tartalmazza az internetes költést és a bolti vásárlásokat is.

Adventi kézműves kiállítás és vásár
2017. November 17. 10:21, péntek | Helyi

Adventi kézműves kiállítás és vásár

2017. december 6-án ismét megnyitja kapuit az Adventi kézműves kiállítás és vásár a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában. A kiállítás megtekinthető 2017. december 21-ig. Mindenkit szeretettel várnak.

Karácsonyi játék és könyvgyűjtés a könyvtárban
2017. Október 09. 16:48, hétfő | Helyi

Karácsonyi játék és könyvgyűjtés a könyvtárban

A városi könyvtár, a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat és a Waldor Iskola tisztelettel kéri mindazok segítségét, akik MEGUNT, FELESLEGESSÉ VÁLT GYERMEKKÖNYVEKET, JÁTÉKOKAT tudnak felajánlani.

Praktikus meglepetés
2017. Szeptember 28. 15:16, csütörtök | Helyi

Praktikus meglepetés

A hétköznapi praktikusságot nézve, ha üzleti életben tevékenykedünk akár vállalkozóként tudjuk, hogy egy névjegykártyartartó meghatározó eszköz lehet mindennapjainkban.

Jön a Valentin-nap - Változatlanul a desszert és a virág a legnépszerűbb
2017. Február 12. 09:20, vasárnap | Belföld

Jön a Valentin-nap - Változatlanul a desszert és a virág a legnépszerűbb

Változatlanul a desszert és virág a legnépszerűbb Valentin-napon, de az átlagosnál több fogy italokból és a szíves díszítésű ajándékokból.

Csaknem egymillióan késve kapták meg karácsonyi online rendelésüket
2017. Január 17. 15:22, kedd | Belföld

Csaknem egymillióan késve kapták meg karácsonyi online rendelésüket

Több mint 900 000 magyar internetező csak késéssel tudta átvenni a karácsonyi időszakban online rendelt termékeket, az ügyfelek átlagosan 5 nappal később kapták kézhez a csomagokat,

Az ajándékok cseréjével indulnak a karácsony utáni napok az üzletekben
2016. December 25. 08:51, vasárnap | Belföld

Az ajándékok cseréjével indulnak a karácsony utáni napok az üzletekben

Karácsony után elindul a roham a nem megfelelő ajándékok cseréje miatt, összesített adat vagy felmérés ugyanakkor nincs arról, hogy a megvásárolt termékek hány százalékát viszik vissza ilyenkor az üzletekbe

Közel 400 szeretetdobozt juttatott el a gyerekeknek a kiskunfélegyházi Máltai Szeretetszolgálat
2016. December 13. 16:25, kedd | Helyi

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportjának Mikulása idén sem pihent, csakúgy, mint tavaly, most is rendhagyó módon, énekelve, gitározva és mesét mondva látogatott el a Városi Kórházba.

Ezek a legnépszerűbb ballagási ajándékok az idén
2016. Április 28. 15:38, csütörtök | Helyi

Ezek a legnépszerűbb ballagási ajándékok az idén

A visszaszámlálás megkezdődött, május 2-án már érettségiznek a középiskolások. De előtte még elballagnak és óriási örömmel veszik át a családi ajándékokat.