Városlista
2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Hírek

Rio 2016 - újabb magyar arranyérmes, győzött a már négyszeres bajnok kajakos Kozák Danuta
2016. Augusztus 18. 15:15, csütörtök | Sport

Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.

Hosszú Katinka negyedik aranyáért úszhat
2016. Augusztus 12. 09:03, péntek | Helyi sport

Atlétikában és úszásban reménykedhet éremszerzésben a magyar küldöttség a Rio de Janeiró-i olimpia hetedik, pénteki versenynapján.

Rio 2016 - Hosszú Katinka olimpiai bajnok 200 méter vegyesen is
2016. Augusztus 10. 07:30, szerda | Sport

Hosszú Katinka harmadik aranyérmét 200 méter vegyesen nyerte a riói olimpián.

Újabb arany: Hosszú Katinka világcsúccsal nyert 400 méter vegyesen
2016. Augusztus 07. 07:31, vasárnap | Sport

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Olimpia – megvan az első magyar érem - arany
2016. Augusztus 07. 07:30, vasárnap | Sport

Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

Kitettek magukért a  Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózók
2016. Április 18. 07:57, hétfő | Helyi sport

Kitettek magukért a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózók

Szép eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői az elmúlt időszakban.

Bácsalmáson az V. Zsóka-kupán diadalmaskodtak a félegyházi tornászok
2016. Március 28. 20:19, hétfő | Helyi sport

Tovább menetelnek tornászaink.

Birkózó sikerek Korondon
2016. Január 27. 09:29, szerda | Helyi

Nagyszerűen sikerült az a korondi kirándulás, amelyen a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói vettek részt január 22-26-között.

Sikeresen szerepeltek a Koppány íjászok
2015. November 18. 15:39, szerda | Helyi sport

Kétegyházán a Turul HISZK tagjai rendezték meg a Mudim testvérek tiszteletére szervezett íjászversenyt 2015. november 14-én szombaton.

31 magyar arany a speciális világjátékokon
2015. Augusztus 03. 07:08, hétfő | Sport

A magyar küldöttség 31 arany-, 30 ezüst- és 20 bronzérmet szerzett a speciális olimpia vasárnap zárult nyári világjátékain Los Angelesben.

Városi elismerés a háromszoros bajnokcsapatnak
2015. Június 13. 05:14, szombat | Helyi sport

A KHTK labdarúgó szakosztálya megnyerte a megyei I. osztályú bajnokságot, melynek elismeréseként június 12-én átvették a Városháza Dísztermében aranyérmeiket és a címért járó kupát.

'Bearanyozták' Húsvét nagyszombatját bírkózóink
2015. Április 07. 08:39, kedd | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Vasas TK Versenyzői Nyársapáton léptek szőnyegre Húsvét előtt nagyszombaton, a ceglédi birkózók által rendezett versenyen.