2024. május 17, péntek - Paszkál

A XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál részletes programja
2016. Augusztus 11. 08:40, csütörtök | Helyi

A XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál részletes programja

Az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2016. szeptember 9-10 között megrendezésre kerülő XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaira.

A vándor bográcsot is vitte a legjobb halászlé főző
2016. Június 28. 13:06, kedd | Helyi

A vándor bográcsot is vitte a legjobb halászlé főző

Fergeteges hangulatban telt a III. Halászléfőző-verseny Kiskunfélegyházán, mely június 25-én került megrendezésre a Szil-Coop Áruház előtti parkolóban.

Programokban bővelkedett a Kossuthvárosi juniális
2016. Június 05. 09:00, vasárnap | Helyi

Programokban bővelkedett a Kossuthvárosi juniális

Dr. Kiss Ákos Csaba és dr. Ónodi Izabella önkormányzati képviselők gondos szervezésének gyümölcseként remek családi programon vehetett részt az aki ellátogatott június 4-én a kossuthvárosi óvoda mögötti játszótérre.

Indul a nyár a Kossuthvárosban!
2016. Május 31. 14:48, kedd | Helyi

Indul a nyár a Kossuthvárosban!

Szeretettel várjuk Önöket, Kicsiket és Nagyokat 2016. június 4-én 10 órától a Kossuthvárosi Nyárindító Családi Napra. (Képünk a tavalyi eseményen készült.)

Hétvégi ’disznóságok’
2016. Január 25. 08:52, hétfő | Helyi

Hétvégi ’disznóságok’

Idén rendezték meg először városunkban a toros ételek sütő-főző versenyét január 23-án (szombaton) a Korona utcában.

Lakjunk jól hagyományos ételekkel!
2016. Január 18. 12:15, hétfő | Helyi

Lakjunk jól hagyományos ételekkel!

2016. január 23-án hagyományos toros ételek sütő-főző versenye kerül megrendezésre a Korona utcában.

A legfinomabb libaételek
2015. Szeptember 06. 12:12, vasárnap | Helyi

A legfinomabb libaételek

A VII. Félegyházi Libafesztivál hagyományosnak számító főzőversenyén nehéz dolga volt a zsűrinek. Az alábbiakban olvashatják az eredményeket.

Mi rotyog a bográcsokban
2015. Szeptember 05. 10:44, szombat | Helyi

Mi rotyog a bográcsokban

A főként baráti társaságokból álló versenyzők a szórakozás mellett nagyon komolyan veszik a Libafesztivál Főzőversenyét.

Bográcsban végezték a kapirgáló tarajosok
2015. Május 10. 13:00, vasárnap | Helyi

Bográcsban végezték a kapirgáló tarajosok

Egész Selymes területét bejárta az ínycsiklandó kakaspörköltek illata május 9-én (szombaton). A szerencsésebbek persze meg is kóstolhatták, akiknek pedig igazán mázlijuk volt, azok jól is lakhattak belőle.

Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál Kiskőrösön
2015. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál Kiskőrösön

Május 16-án és 17-én várja a helybélieket és a messzebbről érkezőket egyaránt az Alföld egyik legnagyobb tavaszi eseménye, az Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál Kiskőrösön.

Feladták a leckét a főzőverseny zsűrijének
2014. Október 04. 15:53, szombat | Helyi

Feladták a leckét a főzőverseny zsűrijének

Nehéz dolga volt a főzőverseny zsűrijének a X. Lakótelepi Fesztiválon. Finomabbnál finomabb különlegességek és ínyenc falatok készültek el a délelőtt folyamán.

Főzőverseny a X. Lakótelepi Napok keretében
2014. Október 04. 11:56, szombat | Helyi

Főzőverseny a X. Lakótelepi Napok keretében

Ma (október 4-én) a X. Lakótelepi Napok keretében főzőversenyt rendeztek a Petőfi lakótelepen.