2024. április 19, péntek - Emma

Hőségben is remekeltek a Koppányok
2015. Július 21. 11:43, kedd | Helyi sport

Hőségben is remekeltek a Koppányok

A DAR VS 3. fordulóját rendezte meg a HISZE tradi íjász szakága július 18-án Hetényegyházán.

Eseménydús két hétvégén vannak túl a Koppányok
2015. Május 28. 14:28, csütörtök | Helyi

Eseménydús két hétvégén vannak túl a Koppányok

Délalföldi Régió Versenysorozat 2. állomást rendezték a Mindszenti Íjászok Baráti Köre május 24.-én vasárnap. Az ezt megelőző hétvégén pedig Szolnokon voltak versenyezni, ahova öten neveztek.

Gyulán záporoztak hétvégén a nyilvesszők
2015. Április 21. 10:06, kedd | Helyi sport

Gyulán záporoztak hétvégén a nyilvesszők

Április 19.-én vasárnap rendezték Gyulán a Délalföldi Régió (DAR) versenysorozat első fordulóját, aminek a döntője Kiskunfélegyházán lesz szeptemberben.

7. Nemzetközi 3D-s íjászverseny Marcelházán
2015. Április 07. 15:55, kedd | Helyi sport

7. Nemzetközi 3D-s íjászverseny Marcelházán

A felvidéki Marcelházán rendezték meg a Fekete Sólyom Íjász Egyesület tagjai 7. Nemzetközi 3D-s íjászversenyüket! Mintegy száz íjász gyülekezett szombat reggel az megmérettetésre.

A Koppányok íjászversennyel köszöntötték a tavaszt
2015. Március 03. 09:06, kedd | Helyi sport

A Koppányok íjászversennyel köszöntötték a tavaszt

Március 1-jén Tavaszköszöntő teremíjász-versenyen vettek részt a Koppány íjászok, melyet a Gyomaendrődi Kurgán Hagyományőrzők rendeztek.

Örömíjász Teremverseny Kiskunfélegyházán
2015. Február 21. 13:00, szombat | Helyi sport

Örömíjász Teremverseny Kiskunfélegyházán

Történelmi örömíjász-versenyt rendezett ma (február 21-én) a Turul Koppány Íjászai HE Kiskunfélegyházán a KÉSZ Arénában. A verseny még jelenleg is tart.

Születésnap Turul Koppány-módra
2014. Szeptember 28. 15:23, vasárnap | Helyi

Születésnap Turul Koppány-módra

Fennállásának 5. évfordulóját ünnepelte ma (szeptember 28-án) a Turul Koppány Íjászai HE. A rendezvény 14 órakor a Koppányok műsorával, megemlékezéssel kezdődött a Fürdőszállóban.