2024. április 27, szombat - Zita

Fogyatékossággal élők által készített terméket árusító karácsonyi vásár nyílt Budapesten
2019. December 09. 15:09, hétfő | Belföld

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság által működtetett fejlesztő foglalkoztató intézmények termékeit, vagyis fogyatékossággal élő emberek által készített tárgyakat árusító karácsonyi vásár nyílt hétfőn Budapesten.

Őszi virágvásár Félegyházán
2019. Október 14. 16:29, hétfő | Helyi

Őszi virágvásár Félegyházán

Őszi virágünnep, dísznövény bemutató és vásár lesz a 2019. október 19-én, szombaton 8-12 óráig Kiskunfélegyházán a Korona utcában a Móra Ferenc Művelődési Központ szervezésében.

2019. Augusztus 11. 07:51, vasárnap | Helyi

Ne feledje! Ma állat- és kirakodóvásár!

ájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően ma (augusztus 11-én) megrendezésre kerül az ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR a félegyházi vásártéren.

2019. Július 13. 09:23, szombat | Helyi

Ne feledje! Holnap állat- és kirakodóvásár!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően holnap (július 14-én) megrendezésre kerül az ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR a félegyházi vásártéren.

2019. Június 08. 21:02, szombat | Helyi

Ne feledje! Holnap állat- és kirakodóvásár!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően holnap (június 9-én) megrendezésre kerül az ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR a félegyházi vásártéren.

2019. Március 10. 07:00, vasárnap | Helyi

Ne feledje! Ma állat- és kirakodóvásár!

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően ma (március 10-én) megrendezésre kerül az ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR a félegyházi vásártéren.

Ne feledje! Holnap állat- és kirakodóvásár lesz Kiskunfélegyházán
2019. Január 12. 16:00, szombat | Helyi

Ne feledje! Holnap állat- és kirakodóvásár lesz Kiskunfélegyházán

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz január 13-án (vasárnap) ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR a félegyházi vásártéren.

Országos állat- és kirakodóvásár 2019
2018. December 07. 09:12, péntek | Helyi

Országos állat- és kirakodóvásár 2019

2019-ban a hagyományoknak megfelelően minden hónap második vasárnapján Országos Állat és Kirakodóvásárt tartanak Kiskunfélegyházán.

Adventi kézműves kiállítás és vásár a Művelődési Központban
2018. November 15. 08:00, csütörtök | Helyi

Adventi kézműves kiállítás és vásár a Művelődési Központban

2018. december 4-én ismét megnyitja kapuit az Adventi kézműves kiállítás és vásár a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában. A kiállítás megtekinthető 2018. december 20-ig. Mindenkit szeretettel várnak.

Világörökségi nap, kihajtási ünnep és kézműves vásár a Hortobágyon
2018. Április 29. 05:00, vasárnap | Belföld

Világörökségi nap, kihajtási ünnep és kézműves vásár a Hortobágyon

Kánikulai melegben rendezték meg Hortobágyon szombaton a puszta tavasznyitó rendezvényét: a világörökségi napot, a Szent György-napi kihajtási ünnepet és a kézműves vásárt.

Garázsvásár a Művelődési Központban
2018. Április 13. 08:37, péntek | Helyi

Garázsvásár a Művelődési Központban

2018. április 14-én, szombaton 8-12 óráig Garázsvásár lesz a Móra Ferenc Művelődési Központ színháztermében, melyre mindenkit szeretettel várnak.

Országos állat- és kirakodóvásár 2018
2017. December 15. 10:03, péntek | Helyi

Országos állat- és kirakodóvásár 2018

2018-ben a hagyományoknak megfelelően minden hónap második vasárnapján Országos Állat és Kirakodóvásárt tartanak Kiskunfélegyházán.