2024. április 27, szombat - Zita

Magyar részvétellel rendeztek karácsonyi jótékonysági vásárt Betlehemben
2017. December 03. 19:03, vasárnap | Belföld

Magyar részvétellel rendeztek karácsonyi jótékonysági vásárt Betlehemben

A visegrádi országok - köztük Magyarország - idén is saját pavilonnal vettek részt a december eleji, egynapos betlehemi jótékonysági vásáron, amellyel a város megkezdi készülődését a karácsonyra.

Egyre többen akarnak és tudnak segíteni
2017. December 03. 13:07, vasárnap | Belföld

Egyre többen akarnak és tudnak segíteni

Magyarországon egyre többen vannak, akik adni, segíteni szeretnének és tudnak is - emelte ki a család- és ifjúságügyért felelős államtitkár vasárnap Budapesten, a Családszervezetek II. jótékonysági adventi vásárán.

Robbanószerkezetet találtak egy németországi karácsony vásáron
2017. December 01. 19:34, péntek | Külföld

Robbanószerkezetet találtak egy németországi karácsony vásáron

Robbanószerkezetet találtak pénteken egy karácsonyi vásáron a németországi Potsdamban.

A koraszülötteket segíti adventi vásárának bevételével a Ficsak
2017. November 29. 12:11, szerda | Belföld

A koraszülötteket segíti adventi vásárának bevételével a Ficsak

A koraszülötteket támogatja vasárnapi, adventi vásárának bevételével a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak) - mondta a szervezet alapítója kedden az M1 aktuális csatornán.

Karácsonyi kiállítás és vásár nyílik a Hollókör galériájában
2017. November 28. 13:43, kedd | Helyi

Karácsonyi kiállítás és vásár nyílik a Hollókör galériájában

Szeretettel várnak minden kedves Érdeklődőt 2017. december 1-jén, pénteken 18 órára a Holló László Képzőművész Kör Karácsonyi kiállítás és vásár megnyitójára.

Rendkívüli biztonsági intézkedések közepette nyitnak a berlini karácsonyi vásárok
2017. November 27. 05:00, hétfő | Külföld

Rendkívüli biztonsági intézkedések közepette nyitnak Berlinben a karácsonyi vásárok az egy évvel ezelőtti iszlamista terrortámadás miatt.

Őszi virágvásár lesz szombaton a Béke téren
2017. Október 13. 10:32, péntek | Helyi

Őszi virágvásár lesz szombaton a Béke téren

A Móra Ferenc Művelődési Központ Őszi Virágvásárt szervez 2017. október 14-én, szombaton a Petőfi téren. 8-14 óráig dísznövény bemutató és vásár várja a virágot szerető érdeklődőket.

Londonban már karácsony van - Megnyílt a Selfridges ünnepi vására
2017. Augusztus 02. 05:00, szerda | Külföld

Londonban már karácsony van - Megnyílt a Selfridges ünnepi vására

Londonban, legalábbis a brit főváros egyik legelőkelőbb nagyáruházában már beköszöntöttek az ünnepek, a Selfridges Oxford Street-i üzletében ugyanis megnyílt a karácsonyi vásár.

Ne feledje! Holnap Állat- és kirakodóvásár Kiskunfélegyházán
2017. Július 08. 15:00, szombat | Helyi

Ne feledje! Holnap Állat- és kirakodóvásár Kiskunfélegyházán

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően megrendezésre kerül az ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR holnap is (július 09-én) a félegyházi vásártéren.

Magyarok vására Kiskunhalason
2017. Március 10. 09:43, péntek | Helyi

Magyarok vására Kiskunhalason

2017. március 15-én, szerdán, civil kezdeményezésre, a Hazatalálás Baráti Kör jóvoltából Kiskunhalason megrendezésre kerül a IX. Magyarok Vására.

Megéri pár órát utazni
2016. December 03. 19:00, szombat | Helyi

Megéri pár órát utazni

Ide kell menni karácsonyi vásárba!

Megnyílt a Holló László Képzőművész Kör karácsonyi kiállítása és vására
2016. December 02. 08:28, péntek | Helyi

Megnyílt a Holló László Képzőművész Kör karácsonyi kiállítása és vására

A Padkaporos Néptáncegyüttes színvonalas műsorával 2016. december 1-jén, csütörtökön 18 órakor megnyílt a Holló László Képzőművész Kör Karácsonyi kiállítása és vására.