2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

Felhívás parlagfű elleni védekezésre
2015. Június 25. 09:07, csütörtök |

Felhívás parlagfű elleni védekezésre

Az egészséghez való alapjog és az egészséges környezet biztosítása érdekében közös cél, hogy a parlagfű elszaporodását és terjedését allergén pollentermelése miatt megakadályozzuk.

Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap a Kiskunfélegyházán
2015. Június 25. 08:41, csütörtök |

Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap a Kiskunfélegyházán

A Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap egy olyan nyitott rendezvénysorozat, melynek célja a fogyatékossággal élő emberek önálló életének, esélyegyenlőségének elősegítése.

Egy lépéssel közelebb a családias környezethez
2015. Június 24. 21:08, szerda |

Egy lépéssel közelebb a családias környezethez

Ma (június 24-én) kerültek átadásra a Gomba ABC mögötti parkolók, melyeket Dr. Kiss Ákos Csaba önkormányzati képviselő szorgalmazásával újítottak fel.

Sikeresen szerepeltek sportolóink a Triatlon Diákolimpián
2015. Június 23. 16:11, kedd |

Sikeresen szerepeltek sportolóink a Triatlon Diákolimpián

Trungel-Nagy Zalán a Triatlon Diákolimpián Országos Bajnoki címet szerzett.

Értékőrzőink régiós találkozója
2015. Június 23. 12:16, kedd |

Értékőrzőink régiós találkozója

A Móra Ferenc Közművelődési Egyesület a Kiskun Múzeummal és városunk önkormányzatával karöltve együttesen szervezték meg június 22-én értékőrzőink kistérségi találkozóját.

Megkezdődött a folyószámla-kivonatok és a pótlékértesítők kiküldése
2015. Június 23. 11:20, kedd |

Megkezdődött a folyószámla-kivonatok és a pótlékértesítők kiküldése

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdte a folyószámla-kivonatok és a késedelmipótlék-értesítők kiküldését. Október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést az adóhivataltól.

Piaci árak
2015. Június 23. 11:15, kedd |

Piaci árak

Árak a félegyházi piacon.

Az utolsó lovas postás Gátéron kézbesít leveleket
2015. Június 23. 10:55, kedd |

Az utolsó lovas postás Gátéron kézbesít leveleket

A Kiskun Múzeumban június 22-én tartott „Nemzeti értékek Bács-Kiskun megyében” régiós képviselőinek találkozóján megtudhattuk többek között azt is, hogy Gátéron működik országunk utolsó lovas postása.

A Kiskun Természetbarát SE Velencei-tavi kalandjai
2015. Június 23. 08:34, kedd |

A Kiskun Természetbarát SE Velencei-tavi kalandjai

Június 13-14-án, kihasználva a pompás nyári időt, bakancsot húzott a Kiskun Természetbarát SE túra szakosztálya és ellátogatott a Velencei-tóhoz.

Ismét „villám akció” Bács-Kiskun megyében
2015. Június 22. 13:49, hétfő |

Ismét „villám akció” Bács-Kiskun megyében

A „villám akcióban” 12 óra alatt, 6 településen 875 sofőrt ellenőriztek a Bács-Kiskun megyei rendőrök.

Figyelem! Permetezés!
2015. Június 22. 11:11, hétfő |

Figyelem! Permetezés!

Értesítjük a Tisztelt lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza belterületén elvégzésre kerül a hárs, vadgesztenye és platánfák növényvédelmi permetezése június 29-én a délutáni, esti órákban.

Küzdelem felső fokon - fekete-fehéren
2015. Június 22. 08:42, hétfő |

Küzdelem felső fokon - fekete-fehéren

2015. május 31-én Kiskunfélegyházi kettős siker született a Bács-Kiskun Megyei II. osztályú Sakk Csapatbajnokság vasárnap véget ért 2014/2015. szezonjában.