2024. május 21, kedd - Konstantin

Anyakönyvi hírek
2015. Február 13. 09:05, péntek |

Anyakönyvi hírek

Nálunk már olvashatják a friss Anyakönyvi Híreket!

Kiskunfélegyháza szerepe a Millenniumi Kiállításon
2015. Február 13. 08:32, péntek |

Kiskunfélegyháza szerepe a Millenniumi Kiállításon

A városi könyvtár Kulturális Szalon című sorozatának keretében február 12-én Mészáros Márta, a Kiskun Múzeum igazgatója tartott előadást „Millenniumi ünnepségek és a Városligeti Néprajzi Falu” címmel.

Fokozódik a belvízhelyzet is a kiskunfélegyházi térségben
2015. Február 12. 16:30, csütörtök |

Fokozódik a belvízhelyzet is a kiskunfélegyházi térségben

Néhány száz hektárral, 47750 hektárra emelkedett a belvízzel elöntött terület nagysága az Alsó-Tisza vidékén – tájékoztatta kedden Kozák Péter védelemvezető az MTI-t.

Jön a napsütés hétvégén
2015. Február 12. 15:19, csütörtök |

Jön a napsütés hétvégén

Több helyen sok napsütésre lehet számítani a hétvégén. Csapadék nem várható, és helyenként akár plusz 10 Celsius-fokig is melegedhet a levegő.

Felpörget és padlóra küld
2015. Február 12. 13:00, csütörtök |

Felpörget és padlóra küld

TEJ HELYETT ENERGIAITAL. Az Országos Élelmezés- és Táplálkozástudományi Intézet (OÉTI) 2010-es felméréséből kiderült, hogy a 10–14 év közötti gyerekek egyötöde iszik energiaitalt reggelire.

Kiváló indulás a tűzoltói életpályán
2015. Február 12. 09:28, csütörtök |

Kiváló indulás a tűzoltói életpályán

Az új típusú tűzoltószakképzés második modulját lezáró sikeres vizsgát követően nyolcvankét hallgató tett tiszthelyettesi esküt a Katasztrófavédelmi Oktatási Központ kibocsátó ünnepségén.

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat látogatása Erdélyben
2015. Február 12. 08:55, csütörtök |

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat látogatása Erdélyben

Európa népei és nemzeti kisebbségei közötti jelképes hidak építése érdekében a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat delegációja Rideg László elnök vezetésével látogatást tett az erdélyi Fehér és Hargita testvér megyéknél.

Év Autója 2015
2015. Február 11. 10:10, szerda |

Év Autója 2015

Megvannak a végső jelöltek!

Új áruházlánc jön Magyarországra
2015. Február 11. 09:54, szerda |

Új áruházlánc jön Magyarországra

Már keresi az ügyvezetőket és ügyvezető-helyetteseket a Pepco kiskereskedelmi lánc, ami Magyarországon terjeszkedne tovább a régióban.

Mikszáth kisregénye került górcső alá
2015. Február 11. 07:59, szerda |

Mikszáth kisregénye került górcső alá

Nagy érdeklődés övezte február 10-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtár könyvek klubja olvasókör mai foglalkozását. A résztvevők ez alkalommal Mikszáth Kálmán: A gavallérok című kisregényét ismerhették meg.

A házasságot ünneplik Kiskunfélegyházán
2015. Február 11. 07:55, szerda |

A házasságot ünneplik Kiskunfélegyházán

A Házasság hete – Az elkötelezett szerelem ünnepe címmel indított rendezvénysorozatot a Sarlós Boldogasszony és a Szent István Egyházközség február 9 és március 7 között.

A Jövő Bajnokai DSE hétvégén is dobták a kosarakat
2015. Február 10. 15:07, kedd |

A Jövő Bajnokai DSE hétvégén is dobták a kosarakat

Az alábbiakban a Jövő Bajnokai DSE hétvégi szereplésének végeredményeit olvashatják.