2024. május 15, szerda - Zsófia

Megmentik a Ligetös főutca platánjait
2017. Szeptember 15. 15:20, péntek |

Megmentik a Ligetös főutca platánjait

Megérkezett az önkormányzat számlájára az a 2 milliárd forintos támogatási összeg, amelyből megvalósulhat a városközpont teljes rehabilitációja

Mezei futás az állatmenhelyért
2017. Szeptember 15. 11:50, péntek |

Mezei futás az állatmenhelyért

Ingyenes közösségi futást és/vagy sétát szerveznek szeptember 16-án, szombaton 9 órától az Állati Jó Napon a Fidó Bácsi Alapítvány HEROSZ Kiskunfélegyházi Szervezete javára.

Hagymanapot rendeznek Ópusztaszeren
2017. Szeptember 15. 11:19, péntek |

Hagymanapot rendeznek Ópusztaszeren

Hagymanapot rendeznek szombaton (szeptember 16-án) az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban, a skanzenben.

Két megyén keresztül menekült az embercsempész
2017. Szeptember 15. 10:03, péntek |

Két megyén keresztül menekült az embercsempész

Az M5-ös autópálya Csongrád megyei szakaszán vették észre, Bács-Kiskun megyében fogták el az ukrán embercsempészt a rendőrök.

Íjászat Erdélyben és a Parkerdőben
2017. Szeptember 15. 09:02, péntek |

Íjászat Erdélyben és a Parkerdőben

Erdélyben jártak a Turul Koppányok 2017. szeptember első hétvégéjén. A Phonix Archery egyesület meghívására az Erdélyi Arad melletti Kisjenőre (Chișineu-Criș) látogattak a Koppány Íjászok.

Futva, bringázva, rollerrel, gyalog is kipróbálták a Dessewffy utcát
2017. Szeptember 14. 11:31, csütörtök |

Futva, bringázva, rollerrel, gyalog is kipróbálták a Dessewffy utcát

Nemrégiben még az útalapot készítették a Dessewffy utcán, a mai napon (szeptember 14-én) pedig már teljes egészében átadásra kerülhetett.

Anyakönyvi hírek
2017. Szeptember 14. 10:10, csütörtök |

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

Nyitott templomok éjszakája
2017. Szeptember 13. 18:13, szerda |

Nyitott templomok éjszakája

Szeretettel várnak minden érdeklődőt a Nyitott Templomok Éjszakájának rendezvényeire 2017. szeptember16-án, szombaton a kiskunfélegyházi Szent István Templomban.

Nem adhat vért, aki Bécsben járt
2017. Szeptember 13. 16:38, szerda |

Nem adhat vért, aki Bécsben járt

Bizonyos vírusok fokozott kockázata miatt átmenetileg nem adhatnak vért, akik akár csak egy napot is eltöltöttek bizonyos francia, osztrák vagy román városokban.

Kapunk még nyári napot
2017. Szeptember 13. 16:05, szerda |

Kapunk még nyári napot

Csütörtökön nyárias melegre van kilátás, napközben akár 27-29 Celsius fokot is mérhetünk - olvasható a koponyeg.hu előrejelzésében.

Veszélyezteti-e önt a stroke?
2017. Szeptember 13. 16:01, szerda |

Veszélyezteti-e önt a stroke?

A stroke vagy agyvérzés Magyarországon a harmadik leggyakoribb halálok, és az egyik leggyakoribb rokkantságot okozó betegség.