Kids Kupa országos kötélmászó, függeszkedő verseny
2014. November 12. 17:17, szerda | Helyi sport

A Constantinum fiú csapata, a csapatverseny során II. Helyezést ért el!

XIII. Környezetvédelmi Kupa
2014. November 04. 08:20, kedd | Helyi sport

A mára már hagyományosnak mondható versenyen 4 csapat mintegy 100 versenyzője méretette meg magát.

Íjászok versengtek a Fürdőszállónál
2014. Október 28. 11:25, kedd | Helyi

Turul Koppány Íjászai HE 2014-es versenysorozatának döntőjét rendezték október 26-án. Székhelyül a Fürdő Szálló szolgált, a céloknak a Hősök Parkja és a városi strand füves része adott otthont.

Szegeden bizonyítottak a Koppányok
2014. Október 21. 09:15, kedd | Helyi sport

Magyar Íjász Szövetség Délalföldi Régió Versenysorozatának döntője Szegeden.

Közel kerültek az országos főtáblához a serdülő kosarasok
2014. Október 20. 14:32, hétfő | Helyi sport

Mindkét itthoni mérkőzésüket megnyerték az országos serdülő bajnokság 2. fordulójában a Jövő Bajnokai DSE kosarasai.

Rangadót bukott el a kézilabdacsapat
2014. Október 13. 15:31, hétfő | Helyi sport

Nem várt arányú vereséget szenvedett hazai pályán az NBII-es kézilabda bajnokságban a Kiskunfélegyházi HTK.

Taroltak a Szent Benedek Gimnázium atlétái
2014. Szeptember 26. 10:22, péntek | Helyi sport

Kecskeméten rendezték meg szeptember 22-én a Megyei Középiskolás Atlétikai Csapatbajnokságot, melyen a Szent Benedek Gimnázium (volt PG) atlétái kitűnően szerepeltek.

Kecskeméten is bizonyítottak a félegyházi íjászok
2014. Augusztus 18. 15:54, hétfő | Helyi sport

Kecskeméten a Pálinkafesztivál keretein belül megrendezett történelmi örömíjász versenyen a Turul Koppány Íjászai tagjai három fővel nevezett.

Papp Laura újabb Országos Bajnoki címet szerzett.
2014. Augusztus 04. 08:40, hétfő | Helyi

2014. augusztus 2-án Fadd-Domboriban került megrendezés a XXX. SporTolna Triatlon Fesztivál, Országos Bajnokság.

Szolidabb pénzügyi eredményeket várnak a cégek
2014. Július 30. 05:00, szerda | Belföld

A hazai vállalkozások következő egy évre vonatkozó pénzügyi várakozásai visszafogottabbak lettek az év elejéhez képest, átlagosan 6,3 százalékos árbevétel és 3,8 százalékos eredménynövekedést valószínűsítenek.

A Bűnelkövetés megelőzhető
2014. Július 22. 10:32, kedd | Helyi

Harmadik helyen végzett a Kapocs Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény Gyermekjóléti Szolgált tanulmány és megvalósíthatósági terve.