2024. április 29, hétfő - Péter

Kitettek magukért a  Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózók
2016. Április 18. 07:57, hétfő | Helyi sport

Kitettek magukért a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózók

Szép eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői az elmúlt időszakban.

Eredményesen szerepeltek a futók a Vásárhelyi Félmaraton Családi Futófesztiválon
2016. Április 06. 10:44, szerda | Helyi sport

2016. április 2-án szombaton rendezték meg a 22. Vásárhelyi Félmaraton és Futófesztivált Kecskeméten.

Bácsalmáson az V. Zsóka-kupán diadalmaskodtak a félegyházi tornászok
2016. Március 28. 20:19, hétfő | Helyi sport

Bácsalmáson az V. Zsóka-kupán diadalmaskodtak a félegyházi tornászok

Tovább menetelnek tornászaink.

BIOGOMBA Kupa birkózó verseny eredményei
2015. Október 12. 09:16, hétfő | Helyi sport

BIOGOMBA Kupa birkózó verseny eredményei

A Kiskunfélegyházi Vasas TK szabadfogású meghívásos birkózó versenyt rendezett a legfiatalabb korosztályok számára szombaton a Constantinum Intézmény tornacsarnokában.

Sakkozóink győztek az előrehozott fordulóban
2015. Szeptember 28. 10:30, hétfő | Helyi sport

Sakkozóink győztek az előrehozott fordulóban

A Nemzeti Sakk Csapatbajnokság második fordulóját a vendégcsapat kérésére október negyedike helyett vasárnap (2015.szept. 26.) játszották, melyen hazai siker született: Félegyháza-Csongrád – Gyulai SE 7-5!

Ludas Matyi egyéni sakkversenyt rendeztek a Művelődési Házban
2015. Szeptember 07. 09:13, hétfő | Helyi sport

Ludas Matyi egyéni sakkversenyt rendeztek a Művelődési Házban

2015. szeptember 5-én 9 órától a Móra Művelődési Házban mérkőztek a helyi-, környékbeli- és Korond testvér-településünkről érkezett sakkozók.

Két érem a Triatlon Országos Bajnokságról.
2015. Augusztus 04. 11:58, kedd | Helyi sport

Két érem a Triatlon Országos Bajnokságról.

2015 augusztus 1-én Fadd-Domboriban került megrendezés a XXXI. SporTolna Triatlon Fesztivál, Országos Bajnokság.

NB III-as csapatot győzött le a Kécske, Nagykőrösön vesztett a KHTK – eredmények
2015. Augusztus 03. 10:05, hétfő | Helyi sport

Javában zajlanak az edzőmeccsek szerte a megyében és annak határain túl is.

Régiós Triatlon Diákolimpia Hódmezővásárhelyen
2015. Május 20. 19:32, szerda | Helyi sport

Régiós Triatlon Diákolimpia Hódmezővásárhelyen

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon Szakosztály versenyzői most iskoláikat képviselve indultak és szereztek értékes pontokat, valamint kiváló helyezéseket.

Kiválóan szerepeltek a triatlonosok a bajai Aquatlon versenyen
2015. Május 08. 11:11, péntek | Helyi sport

Kiválóan szerepeltek a triatlonosok a bajai Aquatlon versenyen

Elmúlt héten 2015. április 29-én rendezték meg Baján a megyei Aquatlon versenyt. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlonosai kiváló eredményeket értek el a különböző verseny kategóriákban.

VIII. EMEL KUPA UTÁNPÓTLÁS ÚSZÓVERSENY EREDMÉNYEI
2015. Április 20. 21:13, hétfő | Helyi sport

VIII. EMEL KUPA UTÁNPÓTLÁS ÚSZÓVERSENY EREDMÉNYEI

2015. április 18-án rendezték meg Baján a VIII. EMEL Kupát. Két fiúval és négy lánnyal vett részt a Kiskunfélegyházi Úszó egyesület a 231 induló között. 1 arany, 3 bronzéremmel és számos oklevéllel tértek haza az úszók.

Sikeresen szerepeltek az úszók a Környezetvédelmi Kupán
2015. Március 24. 21:33, kedd | Helyi sport

Sikeresen szerepeltek az úszók a Környezetvédelmi Kupán

2015. március 22-én került megrendezésre Kalocsán a XIV. Környezetvédelmi Kupa. A víz világnapjára időzített versenyen 6 csapat 140 fővel vett részt.