2024. április 16, kedd - Csongor

Dunaújvárosi Koppány eredmények
2020. Február 22. 10:34, szombat | Helyi sport

Dunaújvárosi Koppány eredmények

2019. február 16-án négy Koppány Íjász képviselte városunkat Dunaújvárosban, a Scorpion Winter Challenge harmadik versenyén. Bicskeiné Csányi Mária, Szeibert Imre, Boldog Bence és Kis Csaba.

Rengeteg érem a hétvégén
2020. Február 10. 10:00, hétfő | Helyi sport

Rengeteg érem a hétvégén

Kiváló eredményeket értek el a kiskunfélegyházi birkózók a Dél-Kelet Magyarországi régió szabadfogású területi bajnokságán.

Móra kupa sakkverseny
2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött
2020. Január 13. 08:25, hétfő | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött

Az egyesületben utánpótlásképzés folyik, a sportolók életkora 5 és 16 év közötti.

A valasztas.hu-n este közzéteszik a megismételt szavazások eredményeit
2019. November 10. 11:07, vasárnap | Belföld

A valasztas.hu-n este közzéteszik a megismételt szavazások eredményeit

A Nemzeti Választási Iroda internetes tájékoztató oldalán, a www.valasztas.hu-n este közzéteszik a megismételt önkormányzati választások eredményét.

DAR 3D Döntőn a Koppányok - 4 indulóból 3 érem
2019. Október 17. 18:36, csütörtök | Helyi sport

DAR 3D Döntőn a Koppányok - 4 indulóból 3 érem

2019. október 13-án, Sándorfalván, a Sándorfalvi Lőtéren versenyeztek a Koppányok a Kassai Lovasíjász Iskola Faragó törzs által szerezett Dél-Alföldi Régiós 3 dimenziós vadászíjász versenyen.

November közepéig is elhúzódhat a választások végleges eredményének megállapítása
2019. Október 13. 20:07, vasárnap | Belföld

November közepéig is elhúzódhat az önkormányzati választások végleges eredményének megállapítása, ha minden jogorvoslati lehetőséget kihasználnak a jelöltek és jelölőszervezetek.

Hetvenhét, távlövő íjászverseny Kiskunfélegyházán
2019. Október 08. 09:05, kedd | Helyi sport

Hetvenhét, távlövő íjászverseny Kiskunfélegyházán

A KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály szervezésében első alkalommal került megrendezésre Kiskunfélegyháza Repülőterén távlövő íjászverseny, 2019. október 6-án.

Régiós versenyen a Koppány Íjászok
2019. Július 04. 13:10, csütörtök | Helyi sport

Régiós versenyen a Koppány Íjászok

2019. június 30-án Békésen, a Dánfoki Üdülőközpontban megrendezett DAR Történelmi versenyen vettek részt a Koppányok, mely a DAR sorozat 4. állomása volt. A megmérettetést a Szegedi Partiscum Íjászklub szervezte.

Az EP 20:15-kor közzéteszi az európai szintű becslését
2019. Május 26. 08:53, vasárnap | Belföld

Az EP 20:15-kor közzéteszi az európai szintű becslését

Az Európai Parlament (EP) vasárnap este 6 órától közli az EP-választás eredményeinek becslését a tagállamokban elérhető exit pollok, illetve korábban készült közvélemény-kutatások alapján,

Vasárnap este 11 óráig nem lehet nyilvánosságra hozni a hivatalos EP-eredményeket
2019. Május 24. 18:02, péntek | Belföld

Az Európai Unió előírása szerint addig nem hozhatja nyilvánosságra egyetlen tagállam sem az európai parlamenti választás hivatalos eredményét, amíg valamennyi tagállamban nem fejeződik be a szavazás

Újabb sikereket értek el a Kossuth Lajos Szakképző Iskola tanulói
2019. Május 01. 09:37, szerda | Helyi

Újabb sikereket értek el a Kossuth Lajos Szakképző Iskola tanulói

A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma tanulói ismét kiemelkedő sikereket értek el a Baján megrendezésre kerülő Szakiskolai Szakma Kiváló Tanulója Versenyen.