2024. május 14, kedd - Bonifác

Kerékpárost gázolt egy kisteherautó
2019. Január 03. 12:03, csütörtök | Helyi

Kerékpárost gázolt egy kisteherautó

Súlyos baleset történt Bács-Kiskun megyében, az 5302-es úton. Egy idős kerékpáros férfit gázolt el egy kisteherautó Jászszentlászló közelében.

Csökkentek a jövedelmi különbségek országon belül, valamint férfiak és nők között
2018. December 27. 08:58, csütörtök | Belföld

Érezhetően kisebbek a jövedelmi különbségek 2010-hez képest az ország jobban vagy kevésbé fejlett régiói között az KSH legújabb adatai alapján, szintén kisebb a különbség a nők és férfiak jövedelme között

Életet mentettek a rendőrök
2018. December 14. 09:39, péntek | Helyi

Életet mentettek a rendőrök

Egy férfi rosszul lett vezetés közben a kocsijában, amit egy szolgálaton kívüli rendőr vett észre.

Két órán belül őrizetben a késelő
2018. November 05. 08:10, hétfő | Helyi

Két órán belül őrizetben a késelő

A gyanú szerint egy olasz férfi az egyik kecskeméti szórakozóhely előtt nyakon szúrt egy férfit. A kiskunfélegyházi rendőrök 2 órán belül egy ingatlanban fogták el a gyanúsítottat

A nők és férfiak között még mindig jelentős a bérszakadék
2018. Október 27. 13:00, szombat | Belföld

A nők és férfiak között még mindig jelentős a bérszakadék

Az Európai Unióban (EU) a nők az átlagos órabéreket tekintve még ma is 16,2 százalékkal kevesebbet keresnek, mint a férfiak - közölte az Európai Bizottság pénteken.

Megütötte a bolti eladókat a vásárló
2018. Szeptember 09. 19:46, vasárnap | Helyi

Megütötte a bolti eladókat a vásárló

Egy tiszaalpári bolt pénztárosa tett bejelentést a Tiszakécskei Rendőrőrsre 2018. szeptember 8-án, mivel az egyik vásárló megütötte.

A nők érzelmi jólétét jobban befolyásolja az étrend, mint a férfiakét
2018. Augusztus 27. 18:16, hétfő | Életmód

A nők érzelmi jólétét jobban befolyásolja az étrend, mint a férfiakét

A nőknek sokkal több kulcsfontosságú tápanyagra lehet szükségük az érzelmi jólétük fenntartásához, mint a férfiaknak - derült ki a New York-i Állami Egyetem kutatóinak új tanulmányából.

1 arany, 1 ezüst, 2 bronzérem és számos pontszerző hely, remek egyéni teljesítmények Tótkomlóson a Rózsa Kupán
2018. Július 04. 09:05, szerda | Helyi sport

2018. június 30-án rendezte meg a Tótkomlósi Úszó Egyesület 17 egyesület összesen 276 gyermek részvételével az évek óta nagy sikernek örvendő Rózsa Kupát.

Babapelenkázókkal bővítettek egyes fővárosi férfimosdókat
2018. Június 16. 05:00, szombat | Belföld

Babapelenkázókkal bővítettek egyes fővárosi férfimosdókat

Apák napja alkalmából babapelenkázó asztalokkal bővítették egyes budapesti nyilvános illemhelyek férfi oldalát:

Az ököltől nem védett a bukósisak
2018. Június 03. 05:00, vasárnap | Belföld

Az ököltől nem védett a bukósisak

Eljárás indult eljárás súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy ceglédi férfi ellen a Ceglédi Rendőrkapitányságon.

Betörés miatt őrizetben
2018. Április 30. 17:27, hétfő | Helyi

Betörés miatt őrizetben

A kiskunfélegyházi nyomozók két nap alatt beazonosították és elfogták azt a két helyi férfit, akiket több millió forint értékű arany ékszerek eltulajdonításával gyanúsítanak.

Ittasan, vezetői engedély nélkül vezetett
2018. Április 18. 16:22, szerda | Helyi

Ittasan, vezetői engedély nélkül vezetett

A két ittas, jászszentlászlói férfi csak kocsikázni akart az idegen autóval.