2024. május 9, csütörtök - Gergely

Segítség a pályaválasztáshoz
2016. Május 12. 09:00, csütörtök | Helyi

Segítség a pályaválasztáshoz

Válasszunk szakmát! címmel nyert pályázatot a Nemzeti Tehetségprogram keretében a KSZC Kiskunfélegyházi Kossuth iskola kollégiuma.

ISMÉT KOSSUTHOS SIKER
2016. Április 22. 08:19, péntek | Helyi

ISMÉT KOSSUTHOS SIKER

Az Országos Szakma Kiváló Tanulója Versenyen a Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény tanulója, Káldi Szandra a 6. helyen végzett és egyben teljes vizsgamentességet szerzett eladó szakmában.

Közösségi SzínTérré változott a kollégium
2016. Április 18. 09:00, hétfő | Helyi

Közösségi SzínTérré változott a kollégium

A pályázati támogatással megvalósuló munka eredménye egy olyan minőségi környezet lett a Kossuth iskola kollégiumának első emeleti közösségi teréből, ahol a diákok szívesen és kellemesen eltölthetik a szabad idejüket.

Jótékonysági Est a Kossuth Iskolában
2015. Február 08. 08:45, vasárnap | Helyi

Jótékonysági Est a Kossuth Iskolában

A Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Kossuth Lajos Szakközép és Szakiskolája február 7-én tartotta Jótékonysági Bálját az iskola tornacsarnokában.

Szalagozó a Kossuth Szakközép és Szakiskolában
2015. Február 07. 07:00, szombat | Helyi

Szalagozó a Kossuth Szakközép és Szakiskolában

Február 6-án (pénteken) délután rendezte meg szalagozó ünnepségét a Kossuth Lajos Szakközép és Szakiskola. A rendezvénynek a KÉSZ Aréna Sportcsarnok adott otthont.

Ballagás a Kossuth Lajos Szakközépiskolában és Szakiskolában
2014. Május 03. 15:10, szombat | Helyi

Ballagás a Kossuth Lajos Szakközépiskolában és Szakiskolában

Szombat délelőtt (május 3-án) elballagtak a Kossuth-osok is.