2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Anyakönyvi Hírek
2015. Március 27. 10:09, péntek |

Anyakönyvi Hírek

Friss anyakönyvi híreinket már olvashatják oldalunkon.

Fiatalok az értékek nyomában
2015. Március 27. 08:19, péntek |

Fiatalok az értékek nyomában

A Natura Hungarica Alapítvány tovább folytatja értékgyűjtő, értékőrző tevékenységét a középiskolások körében.

Képek, versek a Passióról
2015. Március 27. 08:09, péntek |

Képek, versek a Passióról

E címmel várta az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban Bella Rózsa március 26-ai előadására.

Megvannak a beiratkozási időpontok
2015. Március 26. 14:32, csütörtök |

Megvannak a beiratkozási időpontok

Kiskunfélegyháza város képviselő-testülete március 25-én szavazott az óvodai és bölcsődei beiratkozások dátumáról.

Akár facebookon is követheti majd, hol jár postai küldeménye
2015. Március 26. 11:50, csütörtök |

Akár facebookon is követheti majd, hol jár postai küldeménye

Sok újdonsággal készül a Magyar Posta a csomaglogisztikai piacon, elindítják például azt az új nyomkövetési rendszert, amiben valós időben lehet tájékozódni a megrendelt csomag státuszáról.

Légy büszkén hazád katonája!
2015. Március 26. 10:54, csütörtök |

Légy büszkén hazád katonája!

Ha érzel magadban kellő kitartást és egy kiszámítható, biztos munkahelyre vágysz, ami stabil egzisztenciát nyújt, akkor vegyél részt a Magyar Honvédség KATONAI TOBORZÁSÁN.

Szombaton nem kell fizetni a parkolásért!
2015. Március 26. 09:34, csütörtök |

Szombaton nem kell fizetni a parkolásért!

Már ezen a héten, szombaton sem kell fizetni a parkolásért Kiskunfélegyházán, hiszen a képviselő-testület döntése értelmében megszűnt a parkolási díjfizetési kötelezettség szombaton 6.00 és 13.00 óra között.

Sürgősségi indítvánnyal kezdődött a képviselő-testületi ülés
2015. Március 26. 08:15, csütörtök |

Sürgősségi indítvánnyal kezdődött a képviselő-testületi ülés

Bense Zoltán önkormányzati képviselő öt pontot sorolt fel, melyekkel kapcsolatban arra kérte a képviselő-testületet, hogy szavazzák meg azt, hogy a polgármester megtegye a szükséges jogi lépéseket.

Lakossági Fórum
2015. Március 25. 17:34, szerda |

Lakossági Fórum

Horváth Tamás önkormányzati képviselő, az MSZP választókerületi elnöke, valamint dr. Molnár Zsolt országgyűlési képviselő, az Országgyűlés Nemzetbiztonsági Bizottság elnöke fórumot tartott a lakosság számára.

Értesítés növényvédelmi permetezésről
2015. Március 25. 14:12, szerda |

Értesítés növényvédelmi permetezésről

Értesítjük a Tisztelt lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza belterületén elvégzésre kerül a platán, és hárs növényvédelmi permetezése a délutáni, esti órákban.

Az alkalmi munkával szerzett jövedelem bevallása
2015. Március 25. 09:59, szerda |

Az alkalmi munkával szerzett jövedelem bevallása

Egyszerűsített foglalkoztatás keretében alkalmi munkára, mezőgazdasági és turisztikai idénymunkára létesíthető munkaviszony.

Pénzt kap, aki őshonos állatot tart
2015. Március 25. 09:40, szerda |

Pénzt kap, aki őshonos állatot tart

Az őshonos és veszélyeztetett mezőgazdasági állatfajták genetikai állományának tenyésztésben történő megőrzésére adható támogatás ötödik éves kifizetési kérelmeinek benyújtására 2015. március 31-én éjfélig van lehetőség.