Magyar rekord: tízmillióval akartak lefizetni két pénzügyőrt
2015. Április 12. 09:00, vasárnap | Belföld

Tízmillió forinttal akarta megvesztegetni a pénzügyőröket egy cigarettacsempész. Apa és fia nagyjából 13 milliót érő szerb adójegyes szállítmányt vitt egy lakóautóban, amikor megállították őket.

Sziget rekord büdzséből
2015. Február 14. 20:00, szombat | Belföld

A tavalyi 3,6 milliárd forintról 4,4 milliárd forintra duzzadt a Sziget fesztivál költségvetése. Az eddigi napi 85 ezer vendég helyett már 90 ezer lehet a cél.

Kecskeméti mérnökhallgatók kiemelkedő sikere a finnországi Nokiában
2014. Augusztus 30. 11:51, szombat | Helyi

Ismét Magyarországra, a Kecskeméti Főiskolára került a Finnish Mileage Marathon vándorserlege, a GAMF csapat ugyanis újra abszolút győztes lett a finnországi Nokiában 39. alkalommal megrendezett versenyen.

Új rekord a barlangászoknál
2014. Május 11. 09:24, vasárnap | Belföld

A Szinva Barlangászok egy csoportja a Bükk hegységben új rekordot állított fel: 275 méter mélyre jutottak le, ennél mélyebbre hazánkban barlangászoknak még nem sikerült leereszkedniük.

Guinnes rekorder királyi szakácsok
2013. December 30. 15:07, hétfő | Helyi

A félegyházi Amatőr Királyi Szakácsok Egyesületének tagjai gondoskodtak idén az innivalóról és a kalácsról az adventi gyertyagyújtásokon, a Petőfi lakótelepi Mikulás rendezvényen és főztek gulyáslevest a rászorulóknak.

42 éves melegrekord dőlt meg
2013. Augusztus 08. 11:29, csütörtök | Belföld

1971. óta nem volt ilyen meleg a nap leghűvösebb időszakában.

Hőség - Vasárnap is megdőlt a fővárosi melegrekord
2013. Augusztus 04. 19:13, vasárnap | Belföld

Vasárnap is megdőlt a fővárosi napi melegrekord.

Hőség - Rekordok dőltek meg Csehországban
2013. Július 29. 08:14, hétfő | Külföld

Több mint 110 helyen dőlt meg vasárnap a helyi hőségrekord Csehországban, de a valaha mért legmagasabb értéket - 40,4 Celsius-fok - sehol nem érte el a levegő hőmérséklete.

2012. Október 10. 12:01, szerda | Belföld

Toyota: brutális rekord visszahívásban

A 7,4 millió autó minden idők második legnagyobb autóipari visszahívását jelenti. A magyar tulajdonosokat is szép számban érintheti.

2012. Május 30. 14:23, szerda | Sport

Csúcsot döntött a Spurs

A San Antonio Spurs 120-111-re legyőzte a vendég Oklahoma City Thunder együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének keddi mérkőzésén, így összesítésben már 2-0-ra vezet.

2012. Május 29. 07:19, kedd | Sport

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.

2012. Május 23. 07:19, szerda | Sport

Újabb magyar lehet a foci-történelem része

Kovács Péter "Petike", 2011-ben világbajnoki címet nyert freestyle focistánk egyedülálló mutatványra vállalkozik: sarokdekázás rekordkísérletet hajt végre, ráadásul mindezt séta közben.